Bayramiç Akademik Kurul Toplantısı yapıldı

Bayramiç MYO Akademik Kurul Toplantısı ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’ın Katılımıyla gerçekleşti.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Bayramiç Meslek Yüksekokulu 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Kurul Toplantısı, Rektör Prof. Dr. Sedat Murat’ın katılımı ile Bayramiç Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıya Rektör Prof. Dr. Murat’ın yanı sıra, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Suat Uğur, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Yıldırım, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Monus, Bayramiç Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Nazan Arifoğlu Şen, Yüksekokul Müdür Yardımcıları ve  akademik personel katıldı.

Rektör Prof. Dr. Sedat Murat, yaptığı konuşmada ÇOMÜ’yü bir araştırma üniversitesine dönüştürmeyi hedeflediklerini ve bunu gerçekleştirmek için akademik personelin kendilerini sürekli geliştirmelerinin gerektiğini, bu bağlamda bilimsel araştırmalar ve yayınlar yapılmasının, yöreye ve yöre insanına ekonomik ve sosyal anlamda katkı sağlayacak sosyal sorumluluk projelerinin gerçekleştirilmesinin önemini vurguladı.

Akademik kurul sonrası, Rektör Prof. Dr. Sedat Murat ile beraberindeki heyet, Bayramiç Kaymakamı Sercan Gökdemir ve Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’a nezaket ziyaretinde bulundular ve daha sonra İstiklal Marşı yazarımız Mehmet Akif Ersoy evini ziyaret ettiler.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com