Dr. Yılmaz hasta kabulüne başladı

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nin hekim kadrosu gelişiyor. Son olarak atanan Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Elif Yılmaz, hasta kabulüne başladı.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne yeni atanan Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Elif Yılmaz hasta kabulüne başladı. Çukurova Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Yılmaz Plastik Cerrahi ihtisasını İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesinde tamamladı.

2010-2012 yılları arasında Siirt Devlet Hastanesi, 2012-2014 yılları arasında özel sektör, 2014-2019 yılları arasında Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesinde görev yapan Dr. Yılmaz geçtiğimiz günlerde ise ataması Çanakkale Devlet Hastanesi’ne yapıldı.

Plastik cerrahların yeniden şekillendirme gereken vücudun her alanına dokunmakta olduklarını belirten Başhekim Op. Dr. Ufuk Tali “Uzun yıllardır hastanemize özverili bir şekilde hizmet vermekte olan Op. Dr. Utku Özcan ve yeni başlayan hekimimiz Op. Dr. Elif Yılmaz ile birlikte daha da güçlenerek Plastik Cerrahi alanında da adımızı duyurmaya devam edeceğiz.”dedi.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com