Uluköy Sağlık Evi Törenle Açıldı

Ezine Uluköy’de yapımı tamamlanan Sağlık Evi Yeni Hizmet Binası’nın açılışı, Vali Orhan Tavlı, AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı, İlçe Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, Belediye Başkanı Güray Yüksel, daire amirleri, protokol üyeleri, STK temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Vali Orhan Tavlı, AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı, İlçe Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, Belediye Başkanı Güray Yüksel, daire amirleri, protokol üyeleri ve STK temsilcileri Ezine’de yapımı tamamlanan Sağlık Evi’nin açılışında bir araya geldi.

Çok sayıda vatandaşın da katılım gösterdiği Sağlık Evi’nin açılışı, dualarla yapıldı. Açılışta konuşma yapan Vali Tavlı, yeni hizmet binasının Ezine’ye hayırlı olmasını temenni ederek katkısı bulunanlara teşekkürlerini sundu.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com