Boğazın sultanları, Anafartalar Spor Salonu’nda, ligin güçlü ekiplerinden Sarıyer Belediyespor’u hazırlık maçında konuk etti.
Çanakkale Belediyespor ile Sarıyer Belediyespor arasında, dün saat 14.00’te Anafartalar Spor Salonu’nda hazırlık maçı oynandı. Bu sezon Voleybol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan iki ekip, gerek eksiklerini tamamlamak gerek setleri tam anlamıyla oturtmak adına hazırlık mücadelesinde karşı karşıya geldiler. Altyapıdan yetiştirdiği oyunları ile bu sezon dinamik ve oldukça genç bir kadroya sahip olan Çanakkale Belediyespor, Vedat Mekik önderliğinde hazırlıklarını son sürat sürdürüyor.
Tunahan Ünsal