Gelibolu Belediyesi tarafından geçtiğimiz gün ilçede anlamlı bir açılış yapıldı.
2015 yılında hayata veda eden gazeteci Süleyman Tokgöz’ün adı Gelibolu’da artık sonsuza kadar yaşayacak. Gelibolu Belediyesi tarafından açılışı yapılan bir parka Süleyman Tokgöz ismi verildi.
Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar konuyla ilgili, “2015 yılında yitirdiğimiz gazeteci Süleyman Tokgöz ağabeyimizin adını yaşatacağımız çocuk oyun parkımızı düzenlediğimiz açılış programı ile halkımızın kullanımına sunduk. Park ve spor alanlarını çoğaltmaya devam edeceğiz” dedi.
Tunahan Ünsal