Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Turan sertifika dağıtımına katıldı

AK Parti TBMM Grup

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ile birlikte, Lapsekispor yaz okulu sertifika dağıtım programına katıldı. Turan, Yaz Spor Okulunda sertifika almayan hak kazanan sporculara sertifikalarını verdi ve ardından kendilerine satranç takımı hediye etti.

Sertifika töreninin açılış konuşmasını yapan Lapsekispor Kulüp Başkanı Halil Özer “Yaklaşık iki aydır deneyimli hocalarımızla gençlerimize futbol eğitimi veriyoruz. Bunun yanında istiyoruz gençlerimiz vatanına, milletine sahip çıkan gençler olsun. Gençlerimizle iki aydır birlikteyiz. Bizlere güvenerek çocuklarını emanet eden anne ve babalara çok teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan “Meclisin kapanmasının ardından şehrimizi ilçe, ilçe, belde, köy gezmeye devam ediyoruz. Çanakkale’miz bir marka kent. Her alanda; turizmde, tarihte, ormanda, ulaşımda bir marka kent önemli adımlar attık ama istiyoruz ki bu marka kent aynı şekilde sporda da farklı kent olsun. Sporda da tüm Türkiye’de adı duyulan, bir basamak daha atlayan, alt yapı yatırımlarını bitiren Türkiye ve Dünya’ya önemli oranda sporcu yetiştiren bir ilimiz olsun istiyoruz.  O yüzden de başta merkez köylerimiz olmak üzere halı sahalar yaptık. Sadece 2018’de spor il müdürlüğümüzle, özel idaremiz ve banaklığımızla ile beraber 20 merkez köyümüze futbol sahası yaptık ama onun dışında Geyikli gibi, Karabiga gibi sahil beldelerimize de FİFA standartlarımızda önemli oranda bölgenin ihtiyacını karşılayacak olan stadyumların temelini attık. Lapseki’mizde de kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Kaymakam Tahir Şahin, Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve Kulüp Başkanı Halil Özer sporculara sertifikalarını dağıttı.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech