30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla, Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk sunum töreni gerçekleşti.
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla dün saat 9.00’da, Cumhuriyet Meydanı’nda kent protokolünün katılımıyla çelenk sunumu gerçekleşti. Çanakkale Valiliği, Boğaz ve Garnizon Komutanlığı, Çanakkale Belediyesi’nin çelenkleri Ata’nın huzuruna sunuldu.
Törene, Vali Orhan Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, Çanakkale Barosu Başkanı Bülent Şarlan, siyasi parti temsilcileri, il müdürleri, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Çelenkler sunulduktan sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile tören son buldu.
Tunahan Ünsal