Biz Anadoluyuz projesi geçtiğimiz günlerde Siirt ve Kilis’te gerçekleşti. Çanakkaleli öğrenciler Siirt ve Kilis’i ziyaret ettiler.
Biz Anadoluyuz projesi farklı illerde, farklı öğrencilerle gerçekleşmeye devam ediyor. Bugüne kadar çok sayıda öğrencinin katıldığı proje 23-26 Ağustos tarihlerinde Siirt ve Kilis’te gerçekleşti. Etkinliğe Çanakkale Merkez ve ilçelerinden öğrenciler katıldı.
Çanakkale Gençlik Merkezi tarafından yapılan paylaşımda, “Biz Anadoluyuz projesi 23-26 Ağustos tarihleri arasında Kilis ve Siirt illerinde gerçekleştirildi. Projeye Çanakkale Merkez ve ilçelerden katılan gençlerimiz 24-25 Ağustos tarihlerinde Siirt ve Kilis illerinde çeşitli ziyaret ve etkinlikler gerçekleştirdiler” ifadeleri kullanıldı.
Tunahan Ünsal