Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Genel Meclisi Üyesi Nejat Önder, geçtiğimiz gün geçirdiği ameliyat sonrası hızla sağlığına kavuşuyor.
Bir dönem CHP il başkanlığı da yapan İl Genel Meclisi Üyesi Nejat Önder, kronik ülser teşhisi ile çarşamba günü ameliyat masasına yattı. Önder, Prof Dr. Muammer Karaayvaz tarafından yapılan başarılı ameliyat sonrası hızla sağlığına kavuştuğu öğrenildi. Ameliyatın beklediklerinden daha başarılı geçtiğini belirten oğlu Cihan Önder, bir süre daha hastanede gözetim altında olacağı bilgisini verdi.
Gündem ailesi olarak Önder ailesine ve sevenlerine geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.
Eylem Gözeldere