Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin(MÜSİAD) Çanakkale Şubesi, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.
Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin(MÜSİAD) Çanakkale Şubesi’nden ziyaret geldi. Gökhan, misafirleriyle gerçekleştirdiği görüşmelerinden ardından ise “MÜSİAD’IN değerli yönetimine yapmış oldukları nazik ziyaretten dolayı teşekkürlerimi sunarım” şeklinde konuştu.