AK Parti Eski Lapseki İlçe Başkanı Mehmet Kocabıyık’ın babası Hasan Kocabıyık, geçtiğimiz gün hayatını kaybetti. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, partilisini bu acı gününde yalnız bırakmadı.
Bir süredir rahatsız olan ve Bursa’da tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman AK Parti Eski Lapseki İlçe Başkanı Mehmet Kocabıyık’ın babası Hasan Kocabıyık, geçtiğimiz gün toprağa verildi. Lapseki’nin Subaşı köyünde düzenlenen cenaze törenine AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan da katılarak partilisini bu acı gününde yalnız bırakmadı.
Esra Çanlı