Cevatpaşa Mahallesi’nde bir iş yerinde çalışan O.D isimli 40 yaşındaki bir kadın, akşam 6 sularında ateşli silahı başına dayayarak intihar etti. Kadının, nişanlısıyla maddi sorunları olduğu ve bir süredir bunalımda olduğu öğrenildi.
![Cevatpaşa’da intihar! Cevatpaşa Mahallesi’nde bir iş](https://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2019/08/Manşet-86.jpg)
Cevatpaşa Mahallesi’nde bir iş yerinde çalışan O.D isimli 40 yaşındaki bir kadın, akşam 6 sularında ateşli silahı başına dayayarak intihar etti. Kadının, nişanlısıyla maddi sorunları olduğu ve bir süredir bunalımda olduğu öğrenildi.