İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yarın Çanakkale’de olacak. Akşener, son günlerin gündem konusu olan Kazdağları’ndaki altın madenciliği ile ilgili incelemelerde bulunacak. Akşener’e Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekilleri de eşlik edecek. Edinilen bilgiye göre, İYİ Parti Genel Başkanı ve beraberindeki heyet Kirazlı’da yürütülen metalik madencilik faaliyetlerini yerinde inceleyecek.
İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar konuyla ilgili, “Genel Başkanımız yarın Çanakkale’ye gelecek. Henüz saati belirlenmedi. Saati de belirlendiği zaman kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.
Tunahan Ünsal