Gelibolu’daki Dr.Kerim Özcan Basketbol Sahasında üç gün boyunca süren ve bu yıl ilki gerçekleşen Sokak Basketbolu Turnuvası’nda dereceye girenler ödüllendirildi.
Bu yıl ilki düzenlenen ve 3 gün boyunca devam eden Sokak Basketbolu Turnuvası sona erdi. Final müsabakalarının ardından düzenlenen kapanış töreninde ise dereceye giren takımlara ödülleri Belediye Başkanım M. Mustafa Özacar’ın da katıldığı programla takdim edildi. Özacar, elde ettikleri başarıdan dolayı oyuncuları tebrik ederken her biriyle de fotoğraf çektirerek sevinçlerine ortak oldu.
Esra Çanlı