Çan Belediyesi futbol turnuvası için sahaya çıkan Rıfat Tesisat oyuncuları, hayatını kaybeden Bozguçspor’un kaptanı Recep Dere için ‘Cennete transfer oldunuz’ pankartı açtı.
Geçtiğimiz günlerde yaşanan elim trafik kazasında hayatını kaybeden Bozguçspor’lu oyuncu Recep Dere, Çan Belediyesi futbol turnuvası için sahaya çıkan Rıfat Tesisat futbolcuları tarafından unutulmadı. Oyuncular, sahaya üzerinde “Cennete Transfer Ettiniz, Başınız Sağ Olsun Bozguçspor” yazılı pankartla çıktı. Futbolcuların bu hareketi se herkes tarafından uzun süre alkışlandı.