Geçtiğimiz günlerde Kirazlı’da metalik maden sahasının hemen yakınında kaçar halde görülen karacalar şaşkınlık yarattı.
CHP İl Genel Meclisi Üyesi Güneş Pehlivan geçtiğimiz günlerde Kirazlı’da Su ve Vicdan Nöbeti’ndeydi. Bölgede incelemelerde bulunan Pehlivan bir an için maden sahası bölgesinin olduğu alandan kaçarak uzaklaşan karacaları gördü. Pehlivan hayvanları görür görmez telefonuna sarıldı ve o anları kaydetmeyi başardı.
Tunahan Ünsal