Mart 2019’da Antalya’da düzenlenen Türkiye Minik Yıldızlar Karate Şampiyonası’nda ilimizi temsil ederek Türkiye 3.’sü olan Alişan Akkaya, Milli Takıma çağrıldı.
2006 doğumlu genç sporcu Alişan Akkaya, Mart 2019’da Antalya’da düzenlenen Türkiye Minik Yıldızlar Karate Şampiyonası’nda 40 kg. Kumite kategorisinde Türkiye 3.’sü olmuştu. Çanakkale Geçilmez Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu olan Akkaya, 23-25 Ağustos tarihleri arasında Rize’de yapılacak olan Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Karate Şampiyonası için Türk Milli Takımı’na çağrıldı.
Haber Merkezi