Kirazlı’da devam eden metalik maden faaliyetine karşı 8 gün önce başlatılan Su ve Vicdan nöbeti 5 Ağustos’ta büyük buluşmaya ev sahipliği yapacak.
Başlatılan nöbetin sloganı olan Kazdağları’na sahip çık artık Facebook’ta yer aldı. 5 Ağustos’ta yapılacak olan büyük nöbet ve Kazdağları’na sahip çık sloganı için Çanakkale Belediyesi tarafından Facebook’ta bilinir bir düzenleme yapıldı. Kazdağlarına sahip çık sloganı artık profil fotoğrafı üzerine çerçeve yapılabilecek. Yapılacak olan çerçeve ile büyük buluşma ve nöbetin daha yaygın hale gelmesi amaçlandı.
Profil fotoğrafına çerçeve nasıl eklenecek?
Facebook üzerinden profil fotoğrafı sekmesine tıklanır. Profil fotoğrafı açıldıktan sonra düzenle sekmesi ile çerçeve ekle kısmına tıklanır. Çerçeve ekle kısmına Kazdağları yazıldığında çerçeveye erişilebilinecek. Kaydet butonu çerçeve aktif hale gelecek…
Haber Merkezi