Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Ak Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu ilçelerde aktif bir şekilde çalışmaya devam ediyorlar. Vekiller geçtiğimiz gün Vali Orhan Tavlı ile birlikte Biga’daydılar.
İlçelerde aktif bir şekilde bulunan vekiller geçtiğimiz günlerde Eceabat’taydılar. Eceabat’tan sonra vekiller dün Biga’ya çıkartma yaptılar. Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Vali Orhan Tavlı, Vali Yardımcısı Tahir Şahin ve Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan sıra sıra açılışlara katıldılar.
Erdoğan yapmış olduğu paylaşımda, “Ahmet Mutlu’nun Kasap Ahmet, Sinan ve Yasemin Eren çiftinin Lal Butik, Serap Akdeniz ve Ferdi Akdeniz çiftinin Woman Serap isimli iş yerlerinin açılış programlarına katıldık. Kendilerine hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum” yorumlarında bulundu.
Tunahan Ünsal