Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Akademi Öğrencilerinden Müdür Dokuz’a ziyaret

Çanakkale 116.  Jandarma Eğitim

Çanakkale 116.  Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı Akademi Öğrencileri İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz’a ziyarette bulundu. 

Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün haberine göre Askeri öğrencilerin kurum ve kuruluşları tanıması ve daire amirleriyle tanışmalarını esas alan ziyarette İl Müdürü Kemal Dokuz askeri öğrencilerle eğitim süreçleri hakkında sohbet etti.

Ziyarette, 2863 sayılı Kültür Varlıklarını Koruma Kanunu kapsamında kaçak kazı alanlarıyla ilgili yapılan operasyonlar, susporları ile turist rehberleri denetimleri konusunda ortak çalışmaların yürütülmesi ve Jandarma teşkilatımızın sağladığı katkılar hakkında görüşüldü.

Ziyaret sonunda Dokuz, Türk Milleti’nin varoluş destanının yazıldığı topraklarda eğitim alan ve alınan eğitim sonunda çağdaş yönetim ve görev anlayışı ile ulusal ve uluslararası alanda; en saygın, en güvenilir, en mükemmel hizmet üreten örnek kolluk personelinin yetiştirildiği jandarma teşkilatına kazandırılan akademi öğrencilerimize görevlerinde başarılar diledi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech