Uzun yıllar Çanakkale Belediyesi’nde çeşitli görevlerde bulunan, kentin tanınan isimlerinden Levent Çelikel, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Çanakkale’nin tanınan isimlerinden Levent Çelikel (68) ya da pek çoğumuzun bildiği ismiyle “Tak Tak Levent”, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Pipo koleksiyoncusu ve eski bir basketbolcu olan Çelikel, emekliliğinin ardından başladığı fotoğraf hobisini, sergi açmaya kadar ilerletmişti. Çelikel’in cenazesi 29 Temmuz 2019 Pazartesi günü öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Yalı Camii’nden kaldırılacak.
Gündem Ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dileriz.
H.Ayşe İrim