Çanakkale’nin en kişilikli binalarının başında gelen, Çarşı Caddesi’ndeki İŞ Bankası’nın Şube binası geçtiğimiz günlerde tadilata alınmıştı. Banka tadilat süresince, Değirmenlik Sokak’ta bulunan ve bankaların kiraladıkları yerden hizmet vermişti.
Şube binasında ise içeride ve dışarıda tadilatlar tamamlandı. Banka kendi binasına taşındı. İŞ Bankası Çanakkale Şubesi bu hafta kendi binasında hizmet vermeye başladı.
Tunahan Ünsal