Seç&Sev Kuş ve Akvaryum’un önünde bulunan iki papağanın gagalarıyla tutuştukları kavgada, ortaya renkli görüntüler çıktı.
Namık Kemal Mahallesi, Büyük Hamam Sokak üzerinde bulunan Seç&Sev Kuş ve Akvaryum’un iki sevimli papağanı, ağaç dalı üzerinde gagalarıyla kavgaya tutuştular. Onların ne dertleri vardı, bilinmez fakat çevredekiler bu iki afacanın gaga savaşını yüzlerine tebessümle izlediler. Ve ortaya ise bu renkli görüntüler çıktı…
Esra Çanlı