Kızılay’ın kan bağışı otobüsü geçtiğimiz günlerde İskele Meydanı’nda yerini aldı.
Kan ve kök hücre bağışı konusunda hassasiyetle çalışmalarına devam eden ve bu güne kadar birçok vatandaşa çare olmuş olan Kızılay’ın bağış otobüsü İskele Meydanı’nda yer aldı. Geçtiğimiz günlerde İskele Meydanı’nda yerini alan kan bağışı otobüsü için vatandaşlar iki gün içerisinde çok sayıda bağışta bulundular. İlik, kök hücre ve kan bağışı konularında hassasiyet gösterilmesi gerektiğini belirten vatandaşlar, sağlıklı insanların kan bağışı yapması gerektiğini belirttiler. Vatandaşlar hastalara umut olmak güzel vurgusunda bulundular.
Tunahan Ünsal