Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından 5-7 Temmuz tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen 15-17 Yaş Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda yarışan Çanakkale Belediyespor Step-Aerobik Takımı, Türkiye 2’si oldu.
Hem Çanakkale’nin hem de Türkiye’nin en başarılı antrenörlerinden biri olan Ayşegül Ay eşliğinde yarışmalara hazırlanan Çanakkale Belediyespor Kulübü Step-Aerobik Takımı, 6 Temmuz Cumartesi günü İzmir’de düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda yine büyük bir başarıya imza attı.
Miray Talaş, Nilsu Keskin, Lara Küçüksöylemez, Seden Evirgen, Beyza Öztürk, Melda Üzümcü, Nehir Bucak ve Neva Topaloğlu’ndan oluşan başarılı ekip, Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen 15-17 Yaş Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye 2’si oldu.
Haber Merkezi