Çanakkale İl Özel İdaresi 2019 Yılı Asfalt Sezonu açılışı, Çan ilçesi Kumarlar köyünde Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreter Abdullah Köklü’nün de katılımıyla düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
Çanakkale İl Özel İdaresi’nin haberine göre, Özel İdare Genel Sekreteri Abdullah Köklü, İl Genel Meclisi Çan Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcıları Celil Sezgin ve Muzaffer Dağlar, Yol ve Ulaşım Müdürü Erhan Türker ve Yol Ulaşım Müdürlüğü teknik ekipleri eşliğinde, Çan’ın Kumarlar köyündeki Çanakkale İl Özel İdaresi Asfalt Sezonu açılışına katıldı.
Genel Sekreter Köklü, “Asfalt sezonunu bugün itibariyle açmış bulunuyoruz. Çalışan herkese kuvvet diliyoruz ve sezonun verimli geçmesini umut ediyoruz. 2019 Yılı Asfalt Sezonu’nun kazasız belasız bir sezon olmasını temenni ediyor, yol çalışmalarının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.