Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nin Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Yürütücüsü olduğu STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapsamında Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi düzenlendi. Üç gün boyunca devam edilen eğitimde, proje uygularken izlenebilecek metotlar ele alındı.
Koza Gençlik Derneği’nde STÖ Kaynak Projesi kapsamında Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi düzenlendi. Üç gün süren eğitime dernek gönüllülerinden Merve Akar katıldı. Eğitim kapsamında, proje yazımına ilişkin temel ipuçları ve proje uygularken izlenebilecek yol ve yöntemleri üzerine konuşuldu.