Bugün öğle sularında Kepez’de özel bir rehabilitasyon merkezinden kaybolan zihinsel engelli G.K isimli bir kız çocuğu paniğe sebep oldu.
Zihinsel engelli G.K isimli bir kız çocuğu, bugün öğle saatlerinde Kepez’de özel bir rehabilitasyon merkezindeyken bir anda kayboldu. Durumu fark eden yetkililer kısa süre içinde emniyet ekiplerine haber verdiler. Rehabilitasyon merkezine intikal eden polis ekipleri, kız çocuğunu bulmak için geniş çaplı arama faaliyetinde bulundular.
Kısa süre içinde ise kız çocuğundan güzel haber geldi. G.K, rehabilitasyon merkezinden kaçarak evine gitmişti. Böylelikle hem yetkililer, hem de çevredeki vatandaşlar derin bir nefes almış oldu.
Esra Çanlı