Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çanakkale Barosu Şanlıurfa’da

Çanakkale Barosu Başkanı Av.

Çanakkale Barosu Başkanı Av. Bülent Şarlan ve Baro Saymanı Av. Hande Keskin Toprak Şanlıurfa’da düzenlenen Baro Saymanları Toplantısına katıldı.

Çanakkale Barosu’nun haberine göre Türkiye Geneli Baro Saymanları Toplantısı Şanlıurfa Barosu’nun ev sahipliğinde 29-30 Haziran 2019 tarihinde düzenlendi. Toplantıya Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan ve Baro Saymanı Av. Hande Keskin Toprak katıldı.

Toplantı öncesi Şanlıurfa Barosu Başkanı Av. Abdullah Öncel ile görüşen Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Türkiye’de avukatların gündemde olan konuları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette misafirperverliklerinden dolayı Şanlıurfa Barosuna teşekkür edilerek günün anısına Çanakkale Barosu’nun armağanı takdim edildi. Baroların gündemindeki mali konuların masaya yatırıldığı buluşmada Türkiye’nin her ilinden gelen saymanlar görüş alışverişinde bulundu.

Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Şanlıurfa Baro Başkanı Av. Abdullah Öncel ile yaptığı görüşmede 2019 Göbeklitepe Yılına da dikkat çekti.  Av. Şarlan “Göbeklitepe, 12 bin yıllık bir dünya ve insanlık mirası. Tarihin sıfır noktası sayılan bu antik kent, Türkiye’nin Dünya Miras Listesi’ndeki 18’inci varlığı. 2019’un Göbeklitepe Yılı olarak belirlenmesi kıymetlidir. 2018’de Troia Yılıdır. Troia’da tüm dünyanın gözbebeği olan eşsiz bir hazinedir. Troia Müzesi ile bu kıymet taçlandırılmıştır. Birbirini takip eden bu iki yıl ülkemiz adına büyük kazançtır. Dileğimiz Çanakkale’nin Göbeklitepe’yi, Şanlıurfa ve tüm Güneydoğu Anadolu’nun Troia’yı görmesidir.” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech