Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇTSO Sinerji Toplantıları devam ediyor

Çanakkale Ticaret ve Sanayi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu, sinerji toplantıları kapsamında 13 No’lu Meslek Grubu üyeleri ile bir araya geldi.

ÇTSO’nun haberine göre Oda  Yönetim Kurulu, ağırlıklı olarak dayanıklı tüketim mallarının toptan ve perakende satışıı, iklimlendirme sistemleri, bilişim, elektronik eşya ve GSM sektörlerinde faaliyet gösteren 13 no’lu Meslek Grubu Üyeleri ile sektörde yaşanan gelişmeler ve sorunları görüşmek üzere ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde bir araya geldi.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Meslek grubu toplantısında, Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri A.Semih Toprak, Berkin Karaca, Ersin Kahraman, 13 no’lu Meslek Komite Başkanı Mehmet Uz, Komite Üyeleri Erol Özcan, 13 no’lu Meslek Grubunda bulunan üyeler Ramazan Yılmaz, Tayfun Taşbilek, Onur Karpuz ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu toplantı ile ilgili açıklamasında: Üretmeden tüketiyoruz, önce üretmeliyiz. Üretecek olan yatırımcıları kısıtlamamalıyız. Üretecek ve  ihracat yapacak üyelerimizin kılavuzu olmak istiyoruz.” dedi.

Meslek grubu toplantısına katılan üyeler; finansmana erişimde yaşanan zorlukları, bürokrasiyi, vasıflı eleman bulmadaki güçlükleri ve Teknopark’ın durumu ile ilgili görüşlerini dile getirdiler.

Ayrıca üyeler tarafından Yat Limanı ve Kruvaziyer Liman konusunun gündemde tutulması istendi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech