Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi 7. Dönem mezunları geçtiğimiz gün, okullarına törenle veda ettiler. Cuma günü saat 10.00’da İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde gerçekleşen mezuniyet töreninde 177 öğrenci diplomasını aldı. Üniversitede bulunan bölümler arasında eğitim-öğretim süresi en uzun olan tıp bölümünü başarı ile bitiren öğrencilerin aileleri en az kendileri kadar gururluydular.
Türkiye’nin dört bir yanından Çanakkale’ye gelen evlatları doktor olan anne ve babalar mutluluklarını çocukları ile paylaşırlarken, mezuniyet törenini gözlerini kırpmadan takip ettiler.
Tunahan Ünsal