90 yaşında olan Ali Amca, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’ü makamında ziyaret etti. Öz ise bu son derece nazik ziyaret karşısında duygusal bir paylaşımda bulundu.
Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’e, 7’den 70’e her kesimden duyulan sempati, 90 yaşındaki Ali Amca’yı dahi etkiledi. Öyle ki 90’lık çınar, ileri yaşına rağmen elinde bastonuyla gelerek Başkan Bülent Öz’ü makamında ziyaret etti.
Öz ise bu naif davranış karşısında, Facebook hesabı üzerinden “90 yaşında olmasına rağmen bizleri ziyaret etme isteği ve heyecanı ile onurlandıran Ali Amca’mıza sonsuz teşekkür ediyor; başımızın tacı kıymetli büyüklerimizin bizlerin üzerinde eksilmeyen duaları için şükranlarımı sunuyorum” paylaşımında bulundu.
Esra Çanlı