Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinle bir raya gelerek koordinasyon toplantıları gerçekleştirdi.
31 Mart seçimlerinden bu yana Biga Belediye Başkanlığı görevinde bulunana Bülent Erdoğan, ilçedeki çalışmalarını sıklaştırıyor. Erdoğan, son olarak Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarınla bir araya gelerek koordinasyon toplantıları gerçekleştirdi.
“Hizmet etmeye devam ediyoruz”
Başkan Erdoğan, toplantıların ardından ise “Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizle ilçemizde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında istişare toplantısı yaptık. Çalışma arkadaşlarımızdan yapılan denetimler hakkında bilgiler alarak, vatandaşlarımızın huzur ve güveni için yaptıkları çalışmaları dinledik. Bir diğer toplantımızı ise Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli arkadaşlarımızla gerçekleştirdik. Düşüncelerimizi paylaştığımız ekiplerimizin görüş ve taleplerini dinledik. Daha temiz bir Biga için ilçemize hep birlikte hizmet etmeye devam ediyoruz” değerlendirmesinde bulundu.