Hentbol Çanakkale 2019 etkinlikleri kapsamında, 5 farklı ülkeden 75 sporcu, Çanakkale’ye gelecek.
1-8 Temmuz tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenecek olan hentbol turnuvasına dünyanın farklı noktalarından sporcular katılacak. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleşecek olan etkinlik, kamp şeklinde organize edilecek. Çanakkale’de düzenlenecek olan etkinliğe 5 farklı ülkeden, Türkiye’den 10 ilden yaklaşık olarak 75 sporcu katılacak. Çanakkale farklı bir sportif etkinliğe ev sahipliği yapmış olacak.
Tunahan Ünsal