Umurbey Belediyesi Futbol Yaz Okulu başlıyor. Kayıtlar başladı.
Umurbey Belediyesi ve Lapseki Halk Eğitim Merkezi ortaklığında organize edilecek olan Umurbey Belediyesi Yaz Futbol Okulu başlıyor. Furkan Kaya antrenörlüğünde organize edilecek olan yaz okulunun kayıtları başladı. Son katılım tarihi 28 Haziran olarak belirlenen kursun katılım formu ve müracaatları Umurbey Belediyesi tarafından yapılacak.
Kurslar hafta içi Umurbey Belediyesi Halı Sahası’nda düzenlenecek olurken, kurs saatleri ise kayıtlardan sonra belirlenecek.
Tunahan Ünsal