Çanakkale Tarım Kooperatifleri Merkez Birliği’nin başarılı çalışanlarından Enis Ata Turhanlı ile Şerife Tuna, Pazar akşamı düzenlenen muhteşem düğünle dünyaevine girdiler.
Çanakkale’nin tanınmış isimlerinden Bekir-Belma Turhanlı çiftinin oğlu Enis Ata Turhanlı ile Bozcaada Sardunya Otel’in sahipleri Recep-Fatma Tuna çiftinin kızı Şerife Tuna, Pazar akşamı Aquahall’de düzenlenen törenle evlendi.
Kalabalık bir davetli topluluğu ile birlikte mutluluklarını paylaşan genç çifti aileleri ve dostları da yalnız bırakmadı.
Gündem ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.
H.Ayşe İrim