Çanakkale Belediyesporlu Sultanları Vestel Venüs Sultanlar Ligine çıkaran isim olan Teknik Direktör Vedat Mekik ile yollar yeniden kesişti. Çanakkale Belediyespor yönetimi önümüzdeki sezon için Vedat Mekik ile 1 artı bir yıllığına anlaştı.
Yedi yıl aralıksız Çanakkale Belediyespor da teknik direktörlük yapan Vedat Mekik, üç sezon üst üste çeyrek finale takımı çıkartmış, ilk üç yılın dışında 4 kez de finallere götürme başarısını göstermişti. Çanakkale Belediyespor yönetimi, önümüzdeki üç yılın programını yaparken, önceliği teknik direktöre ayırdığı, yeni yapılanmayı da hocanın belirleyeceğini açıkladılar.
Yeni Teknik direktör Vedat mekik, transfer çalışmalarına da en kısa süre içersinde başlayacaklarını belirtti.
Nermin G. Yıldız