Sevilen halk ozanlarından Sadık Gürbüz, hafta sonunda Çanakkalelilerle bir araya geldi. Özgürlük Parkı’nda gerçekleşen konsere vatandaşlardan yoğun katılım vardı.
Cumartesi günü Özgürlük Parkı’ında düzenlenen konserde, sevilen sanatçılardan Sadık Gürbüz şehir halkıyla bir araya geldi. Çanakkale Belediyesi tarafından organize edilen konser kapsamında, en sevilen türkülerini seslendiren Gürbüz’e Çanakkalelilerin de ilgisi büyüktü. Gecenin sonunda ise Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay, Sadık Gürbüz’e teşekkürlerini sundu. Oldukça coşkulu bir atmosferde devam eden konser, gecenin geç saatlerine kadar sürdü…