Çanakkale’nin Ak Parti’den CHP’ye geçen iki belediyesinin başkanları birbirlerini ziyaret ettiler.
Çanakkale’de Ak Parti yönetiminde olan ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin yönetimine geçen iki belediyenin başkanları Bülent Öz ve Mert Uygun ziyarette bir araya geldiler. Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, geçtiğimiz günlerde Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’a ziyarette bulundu. Ziyaret ile ilgili, Bayramiç Belediyesi sosyal medya hesabından, “Çan Belediye Başkanımız Sayın Bülent Öz Belediye Başkanımızı ziyaret etti. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.
Tunahan Ünsal