Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, bir çift söz törenine katılarak yüzük kurdelelerini kesti.
Seçilen yeni belediye başkanları dünya evine girecek çiftlerin nikahlarını kıymaya başladı. Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ise nikahtan önceki duraklardan biri olan ‘söz töreni’ne katıldı. Ve Ferdi ve Tuğba çiftinin yüzük kurdelelerini kesti.
Başkan Balkan, söz kesme merasiminin ardından ise sosyal medyada bir fotoğraf paylaşarak “Oğlumuz Ferdi ile kızımız Tuğba’nın bu mutlu günlerinde yanlarındaydık Allah tamamına erdirsin” şeklinde konuştu.
Haber Merkezi