Çanakkale’de hava sıcaklıkları 20 dereceyi görürken, kentli artık bahar geldi yorumlarında bulundu.
Çanakkale’de geçtiğimiz haftalarda gün içerisinde 12-14 derece olan sıcaklıklar 6-7 derece artarak 20 dereceleri gördü. Dün Çanakkale’de termometreler 23 dereceyi gösterirken, kısa kollular dolaptan çıkmaya başladı. Çarşıda pazarda gezen vatandaşların artık montlarını giymedikleri gözlendi. Beklenen bahar artık resmen gelmiş oldu. Gece ise sıcaklıklar çift haneli rakamların altına inmeyecek sıcaklıklarından güneş olmadığı zamanlarda bile 13-14 derece olacağı tahmin ediliyor…
Tunahan Ünsal