Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dereceye girenlere ödülleri verildi

15-22 Nisan tarihleri arasında

15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası dolayısıyla Okullar arasında düzenlenen resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri düzenlenen etkinlikle verildi.

Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün haberine göre Çağlar Kaynak Basketbol Sahası’nda düzenlenen ödül törenine Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz,  oda ve dernek başkanları ve yöneticileri ile öğrenciler katıldı.

43. Turizm Haftası kapsamında düzenlenen “Turizm” konulu ortaokullar ve liseler arası resim, kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere, protokol üyeleri tarafından ödülleri takdim edildi.

Resim ve kompozisyon yarışmasında; resim dalında Cevatpaşa Ortaokulu Öğrencisi Yağmur Cavrat birinci, Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Ayça Öznur Hati ikinci, Şehit Cemal Demir  İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Süveyda Alğan üçüncü, kompozisyon dalında ise, İbrahim Bodur Anadolu Lisesi Öğrencisi Zehra Gül Yıldırım birinci, İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Adem Onur Oğuz ikinci, Şehit Cemal Demir İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Gamzenur Aydın üçüncü oldu.

Ödül töreninin ardından, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, 43. Turizm Haftasına destek veren kurum ve kuruluşlar adına,  Çanakkale Kasaplar Fırıncılar Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası Başkanı Selahattin İş, Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Şoförler Odası Genel Sekreteri Yüksel Türkoğlu, Çanakkale Körfez Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Çanakkale Rehberler Odası Başkanı Cihan Müşterioğlu, Çanakkale Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Armağan Aydeğer, Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Başkanı Selim Yazan, Çanakkale Turizm Tanıtma Derneği Başkan Yardımcısı Nuray Artut’a plaket verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech