Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve Gazino ve Lokantacılar Odası Başkanı Selahattin İş, Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Uludağ Lokantası’nın açılışında bir araya geldi.
Uludağ Lokantası, Çanakkale’nin işlek caddelerinden biri olan Atatürk Caddesi üzerinde açıldı. Açılışı Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve Gazino ve Lokantacılar Odası Başkanı Selahattin İş birlikte gerçekleştirdi.
Açılışın ardından konuşan Başkan Ülgür Gökhan ise “Kentimizin bilinen isimlerinden Uludağ Lokantasının açılışını gerçekleştirdik. Kendilerine hayırlı işler, bol kazançlar dilerim” açıklamasında bulundu.
Esra Çanlı