Biga’da Fatih İlkokulu’nun temeli törenle atıldı

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’la birlikte, İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından yapımına başlanan Fatih İlkokulu’nun temel atma törenine atıldı.

İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından yapımına başlanan Fatih İlkokulu’nun temel atma töreni çok sayıda siyasetçi ve protokol üyesini bir araya getirdi.

Törende AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Kaymakamı Mustafa Can, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

Turan, açılışla ilgili olarak “Biga’mızda 24 derslikli, 2 laboratuvarı ve toplantı salonu olan Fatih İlköğretim okulumuzun temelini yeni belediye başkanımız Bülent Erdoğan ile birlikte attık” ifadelerini kullandı.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com