Ressam Mehmet Kılıç’ın, ÇTSO Çanakkale Evi’nde düzenlenen ‘İnsanlarımız’ isimli resim sergisinin açılışı, dün Belediye Başkan Vekili Erdal Gezen’ın katılımıyla gerçekleşti. Çeşitli tekniklerle cam, tablo ve taş üzerine yapılmış çizim ve boyama eserlerinin bulunduğu sergi, sanatseverlerden de tam not aldı.
Ressam Mehmet Kılıç tarafından düzenlenen serginin açılışı, dün gerçekleştirildi. ÇTSO Çanakkale Evi’nde gerçekleştirilen açılış törenine Belediye Başkan Vekili Erdal Gezen de katılım gösterdi. Açılış öncesi konuşan Gezen, “Bizler Çanakkale Belediyesi olarak sanatın ve sanatçının her zaman yanında olduk. Mehmet Kılıç’ı da şimdiden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Kurdele kesme merasiminin ardından Mehmet Kılıç, Erdal Gezen’e sergiyi gezdirerek eserler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Öte yandan ‘İnsanlarımız’ isimli resim sergisinin, 16-22 Nisan tarihleri arasında ÇTSO Çanakkale Evi’nde sergileneceği belirtildi.
Esra Çanlı