Sinyor lakaplı Türkiye’nin efsanelerinden Fenerbahçeli Can Bartu, Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.
Fenerbahçe’nin hem futbol hem de basketbol takımlarında forma giyen, adı Fenerbahçe’yi aşarak efsane haline dönüşen Sinyor lakaplı Can Bartu son yolculuğuna uğurladı. Can Bartu için cumartesi günü Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda tören düzenlendi. Düzenlenen törende Fenerbahçeliler Sinyor’u son yolculuğunda yalnız bırakmadılar.
Törene İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek de katıldı.
Tunahan Ünsal