Bayramiç’te, Kazdağları Karaköy’de ağaç kesen işçilerden İsmail Aydın’ın üstüne kesim esnasında ağaç devrildi. Yaralanan işçi derhal hastaneye kaldırıldı.
Bayramiç İlçesi, Kazdağları, Karaköy’de yaşanan olayda, ağaç kesimi yapan 36 yaşındaki bir işçinin üstüne, bu esnada ağaç devrildi. Ağacın altında kalarak yaralanan işçiyi gören çalışma arkadaşları hemen 112’yi aradı. Aydın, önce Bayramiç Devlet Hastanesi’ne getirilerek burada kendisine ilk müdahale yapıldı.
Aydın, buradaki müdahalenin ardından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
Esra Çanlı