Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şampiyonlar plaketlerini aldı

Geçtiğimiz hafta Avukatlar Haftasıydı

Geçtiğimiz hafta Avukatlar Haftasıydı ve Çanakkale Barosu tarafından birçok farklı etkinliğin altına imza atıldı. Bu etkinliklerden birisi Çanakkale’de bulunan kurumların oluşturduğu voleybol takımlarının turnuvasıydı. Gerçekleşen turnuva Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası voleybol takımının şampiyonluğu ile sonuçlandı.  Önceki gün yapılan ÇTSO Meclis Toplantısı sonrasında da şampiyon ekibin üyelerine plaketleri verildi.

Geçtiğimiz hafta Avukatlar Haftası olarak kutlanırken, Çanakkale Barosu tarafından birçok farklı etkinlik düzenlendi. Baro tarafından düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvası ise nefesleri kesti. Çanakkale’de bulunan her kurumun kendi aralarında, personellerinden oluşan voleybol takımları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi içerisinde bulunan Ahsan Mensuf Spor Salonu’nda kozlarını paylaştılar.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan ekip ÇTSO voleybol takımı olurken, Çarşamba günü takım üyelerine plaketleri teslim edildi. ÇTSO Nisan ayı meclis toplantısında gerçekleşen plaket takdimini ÇTSO Meclis Başkanı Osman Okyay ve ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu gerçekleştirdi.

Tunahan Ünsal

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech