Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erkek İstanbul’da süreci doğrudan izliyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, İstanbul’da tekrardan sayılan geçersiz oyların takibi için İstanbul’daydı. Erkek aynı zamanda FOX TV’de yayınlanan Çalar Saat programına da konuk oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, İstanbul’da tekrarda sayılan geçersiz oyların takibini yapmak için İstanbul’a gitti. Erkek geçtiğimiz günlerde İstanbul’da, “Ankara’da sürdürdüğümüz Adalet Nöbeti’ne yerinde katkı sunmak için İstanbul’dayım. Burada inanç ve motivasyon zirvede. Yüzler yorgun ama gülüyor” paylaşımında bulundu.

Sosyal medyayı bu sıralar çok sık bir biçimde kullanan Muharrem Erkek, İstanbul’daki çalışmalar sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile facetime bağlantısı ile görüntülü konuştuklarının fotoğrafını paylaştı. Konuyla ilgili, “Hak yerini bulana kadar çalışmaya bir oyun peşinde olmaya devam edeceğiz. İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu yönetimindeki İstanbul İl Yönetim Kurulu toplantımızda Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu da facetime bağlantısıyla bizimleydi” dedi.

Erkek, Cumartesi günü ise FOX TV’de yayınlanan Çalar Saat programının konuğuydu. Programda oy sayımları ve mevcut oy rakamlarını kamuoyu ile paylaştı.

Tunahan Ünsal

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech