Çanakkale Belediyesi, çocukların hafta sonunu daha keyifli geçirmesi için Çocuk Kültür Evi’nde oldukça eğlenceli iki aktiviteyi miniklerle buluşturdu.
Çocuk Kültür Evi’nde, dün iki aktivite birden miniklerle buluştu. Çanakkale Belediyesi’nin hafta sonu faaliyetleri kapsamında, Güzel ve Çirkin masalı film olarak sergilenirken bununla birlikte kukla gösterisi miniklerin beğenisine sunuldu.
Çanakkale Belediyesi, Twitter hesabından da söz konusu etkinliği “Hafta sonu tatili siz çocuklar için daha eğlenceli olsun diye Çocuk Kültür Evi’nin film ve masal günleri ile Anadolu Masalları Kukla gösterisine bekliyoruz” şeklinde duyurdu.